Svētku foto

Aizvadītajā nedēļas nogalē – 1. un 2. augustā Juglas Suņu patversmē norisinājās svinīgās atvērto durvju dienas par godu patversmes 10 gadu jubilejai. Apmeklētāji, kuru vidū bija arī patversmes kādreizējo suņu tagadējie saimnieki un viņu ģimenes locekļi, bija iespēja gan iepazīties ar patversmes panākumiem, gan pacienāties ar svētku pīrāgu, gan piedalīties pastaigās un rotaļās ar suņiem, kā arī dažādās citās atrakcijās, ko bija sarūpējusi patversmes darbīgā komanda.

Piedāvājam Jūsu uzmanībai nelielu fotogrāfa ieskatu šajā pasākumā – papildinājumā tām pāris bildītēm, kas jau bija te publicētas.

1. augusts Rīgā šogad ieradās tīri priecīgs, atnesdams līdzi saulainu un gaišu laiciņu. Tādā dienā būtu bijis tīrais grēks sēdēt mājās, tamdēļ (un ne tikai) metu plecos fotosomu un riteņoju Juglas suņu patversmes virzienā, lai palīdzētu ļaudīm dalīties priekā par patversmes desmitgades apritēšanu.

Ierados tieši laikā – lai vēl pirms pasākuma atklāšanas paspētu apsveicināties ar četrkājainajiem draugiem.

Un tad jau pie runāšanas ķērās patversmes patronese Astrīda, kura pastāstīja klātesošajiem par tās pirmsākumiem, grūto darbu un gadu gaitā panākto. Pēc tam runāja arī patversmes darbinieki un brīvprātīgie.

Viesi no “Amigo” pasniedza patversmei sevišķu dāvanu – tagad kompānijas mājaslapā var jau pirmajā lapaspusē ieskatīties tiešraides lodziņā, kurā tiek translēta pārraide no patversmes kucēnu istabas.

Tad sākās suņu prasmju paraugdemonstrējumi. Vispirms patversmes aktīvisti lika saviem mīluļiem rādīt dažādus interesantus trikus, bet pēc tam tiem bija jāvingrinās, izmantojot “gudrās rotaļlietas” – kas tās tādas, par to kādreiz sīkāk vēl pastāstīsim. Pēc vingrinājumu noslēguma skatītājiem bija iespēja nofotografēties kopā ar četrkājaiņiem – un tad aizvest tos aizraujošā pastaigā.

Ar to pašu pasākuma oficiālā daļa bija galā. Vēl gan skatītājus gaidīja kāda interesanta atrakcija – suņu “gleznošana”, kas izpaudās apmēram tā: dzīvniekiem ļāva vispirms pastaigāt ar ķepām pa traukiem ar ēdamajām krāsām, bet pēc tam pļeckāties pa uz zemes noklātu papīru. Nākamajā dienā tika plānots šīs “gleznas” pārdot sava veida izsolē. Bet tad jau klāt bija svētku pīrāga laiks…

Paldies par uzmanību!

Advertisements

6 responses to this post.

 1. Posted by Ieva on augusts 19, 2009 at 10:00

  Tik sirsnigs pasakums bija, zel, ka pati nebiju, bet toties dala no gimenes bija un it seviski delinam loti patika 🙂 un ja jau te bildes vins ir tad jau nu laikam no suniem nevareja nemaz tikt vala 🙂
  Super! Feini, ka jums ta viss izdodas!! Ta tik turet un galvenais, lai atrodas labi saimnieki forsajiem sunukiem 😉
  Lai veicas patversmei!

  Atbildēt

  • Posted by patversme on augusts 19, 2009 at 10:12

   Ja tas ir tas puišelis, kas bildē stāv starp diviem suņiem, tad piesakieties pavēlāk vakarā, man mājās krājumā ir krietns lērums ar kadriem, kuros viņš ticis 😉 Džerijs.

   Atbildēt

   • Posted by Ieva on augusts 19, 2009 at 10:20

    Ja, ja tas manejais 🙂
    O, super, butu riktigi feini , ja varetu dabut parejas bildites 🙂

 2. Posted by Ieva on augusts 21, 2009 at 05:45

  😉 Ka es varetu sanemt tas bildites? 🙂

  Atbildēt

 3. Posted by Ieva on augusts 21, 2009 at 06:53

  Ok 😉 tad centisos vakar pieteikties 😉

  Atbildēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: