Vecs džemperis? Nagla? Plastmasas vanna? Nesiet šurp!!!

Mēs ticam tam, ka cilvēks no dabas ir labs un grib darīt labas lietas, tikai ne vienmēr zina, ar ko sākt. Lūk, viena no iespējām – palīdzēt Juglas suņu patversmei. Taču maldīgi ir domāt, ka šāda palīdzība vienmēr iespējama tikai naudā – gluži otrādi, patversmei ir nepieciešamas arī daudzas lietas, kas Jums var mēnešiem neizmantotas mētāties tāpat vien kādā dzīvokļa stūrī – sākot ar vecām drēbēm (džemperi, krekli, specapģērbs) un beidzot ar būvmateriāliem (cements, dēļi, naglas u.c.), tam pa vidu visam liekot vēl arī visdažādākos sadzīves priekšmetus (vannas, bļodas, tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļi, etc.), pārtikas produktus (suņu barība), degvielu u.c. Saraksts ir garš un plašs, spēj tikai visu nosaukt…

Ja esat kādas firmas direktors un vēlaties mūs palutināt tieši ar savu produkciju – no mūsu puses kā pateicību par to iespējams saņemt arī firmas reklāmu mūsu publikācijās.

Visas šīs un citas lietas var vest tieši uz patversmi (Juglas ielā 18, karti skatīt kontaktu lapā) vai arī sazināties ar mums un sarunāt transportu no mūsu puses. Informācijas precizēšanai aicinām sūtīt jautājumus uz e-pasta adresi juglaspatversme@gmail.com. Palīdzēsim sunīšiem kopā!

P.S. Starp citu, Jūs varat palīdzēt arī ar savu roku darbu – patversmei vienmēr ir nepieciešami brīvprātīgie, kas palīdzēs pabarot dzīvniekus un aizvest tos pastaigā, reizēm šo to saremontēt utt. Atgādinām, ka Juglas suņu patversme nav pašvaldības struktūrvienība, bet gan brīvprātīgo organizācija, kas pastāv tikai no cilvēku nesavtīga darba un ziedojumiem.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: