Bezšķirnes suņu izstāde – plašāka informācija

I. Aumeistere. ĢIMENISKS PASĀKUMS

Šī gada 4.oktobrī Pasaules dzīvnieku aizsardzības dienā notiks nu jau ikgadējā bezšķirnes suņu izstāde, kurā mīļi gaidīti visi šīs “šķirnes” suņi un viņu saimnieki kā arī līdzjutēji un vienkārši interesenti. Dalības maksa par sunīti 5,- LVL, kas kļūs par ziedojumu Juglas suņu patversmes iemītnieku uzturēšanai. Šīs labdarības akcijas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību dzīvnieku patversmēm un atgādināt, cik lieliski un gudri kompanjoni ir bezšķirnes suņi, turklāt bez visām citām labajām īpašībām tie katrs ir unikāls, jo vienādu bezšķirnes suņu taču nav!

Suņi varēs piedalīties dažādās sacensībās. Notiks arī FOTOKONKURSS, tādēļ neaizmirstiet mājās sava mīluļa fotogrāfijas! Tās tiks vērtētas vairākās kategorijās: cilvēka labākais draugs, smieklīgākais suns, aktīvākais suns. Piesakot pašu darinātu vai izrotātu kakla siksnu, varēs piedalīties radošāko kakla siksnu konkursā. Un arī tas vēl nav viss – varēs saņemt speciālistu konsultācijas kā arī noskatīties suņu paraugdemonstrējumus. Arī par bērniem ir padomāts – būs bērnu stūrītis ar zīmēšanu, spēlēm un batutu. Un vēl un vēl!

Bezšķirnes suņu izstāde notiks topošā dzīvnieku palīdzības centra “Labās Mājas” teritorijā Rīgā, Juglas ielā 18F. Dalībnieku atbalstītājiem un izstādes apmeklētājiem ieeja BEZ MAKSAS!

Dalībniekiem, kā arī suņiem, kuri izstādē nepiedalīsies, taču to apmeklēs – neaizmirstiet paņemt līdzi suņa vakcinācijas apliecību ar derīgu vakcinācijas termiņu!

Reģistrācija Juglas suņu patversmē, taču reģistrēties būs iespējams arī izstādes dienā. Iepriekš reģistrētie dalībnieki piedalīsies loterijā.

Reģistrēšanās sākums un veterinārā pārbaude plkst:10:00

Izstādes sākums plkst.11:00

Jautājumu gadījumā zvaniet 27129049 – Ingvilda Aumeistere

Izstādes PROGRAMMA

2 responses to this post.

  1. […] INFORMĀCIJA un PROGRAMMA IETEIKT un IZPLATĪT video […]

    Atbildēt

  2. […] no šī gada Bezšķirnes suņu izstādes – attēlā redzams 3. vietas ieguvēja, sunīte Tika, kurai blakus stāv saimniece Solvita. Starp […]

    Atbildēt

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: