Talka Juglas patversmē

E. Gailuma. INFORMĀCIJA TIEM, KAS VĒLAS PALĪDZĒT!

26. septembrī Juglā, Juglas ielā 18F (jaunais dzīvnieku palīdzības centrs “Labās Mājas”) ir paredzēta talka – teritorijas sakopšana, pirms apjomīgā labdarības pasākuma ”Bezšķirnes suņu izstāde’09”.

Vai Jūs gribat būt dzīvnieku draugi? Latvijas Kinoloģiskās Federācijas Dzīvnieku aizsardzības grupa aicina Jūs visus par tādiem kļūt.

Vajadzīga ikviena čakla rociņa, kas grib palīdzēt sakopt teritoriju pie topošās dzīvnieku patversmes. Pagaidām tur ir nesakopta, piegružota pļava ap nepabeigto patversmes māju, – un, lai tur varētu sarīkot svētkus par godu bezšķirnes suņu izstādei, mums ir vajadzīga palīdzība.

Es varētu Jums sākumā piedāvāt nelielu ekskursiju pa veco dzīvnieku patversmi, tad Jūs droši vien arī labāk saprastu, kāpēc mēs ļoti ceram, ka pēc kāda laika dzīvnieku patversme varētu pārcelties uz savām jaunajām telpām.

Mēs varētu tikties plkst. 11.00 pie patreizējās Juglas suņu patversmes un doties ekskursijā pa to.

Ap plkst. 11.30 dosimies uz jauno patversmes teritoriju, arī tur es varu Jums parādīt un pastāstīt, kā mēs ceram iekārtot jauno patversmi.

Līdzi jāņem cimdi, būtu labi kādu lāpstu vai grābekli, un varbūt ja ir kādi nevajadzīgi maisi, tad tie visi noderēs ”mēslu” savākšanai. Kā arī kam mājās ir viegli transportējam pļāvējs, tad noderētu paņemt līdzi, jo patversmei diemžēl nav pat tā, lai nopļautu zāli tur. Tā kā mums nav nekādu sponsoru šim pasākumam, tad termosu ar siltu tēju paņemsim katrs pats un cienāsim viens otru.

Paredzētie darbi: 1) zāles pļaušana/balandu raušana 2) būvgružu aizvākšana 3) takas iemīšana 4) un citi mazi darbiņi.

Ļoti priecāsimies redzēt Jūs visus kopā ar savām ģimenēm, brāļiem un māsām gan talkas dienā 26. septembrī, gan arī svētkos – 4. oktobrī.

Uz tikšanos, Egija,
Telefona Nr. 22384118

Advertisements

One response to this post.

  1. Posted by Ingvilda on Septembris 17, 2009 at 11:26

    Mēs noteikti būsim! Tikai mums nav nekādu darbarīku 😦

    Atbildēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: