Idioti uz ceļa…

Gribu Jums pavēstīt par savā ziņā pamācošu nelaimes gadījumu, kas notika viņnedēļ patversmes tuvumā.

Kā zināms, bieži vien patversmes iemītnieki tiek vesti tuvējā apkaimē pastaigās. Šai konkrētajā dienā patversmes administrātore Jūlija veda pastaigā kārtējo suni, kurš netālu no braucamā ceļa izrāvās un aizskrēja pāri ielai; meitene skrēja pakaļ, taču sunītis izrādījās žiglāks. Sev par nelaimi. Vienā mirklī tas bija jau kādai mašīnai zem riteņiem, kuras ekipāža gan pat nepamēģināja nobremzēt, kā arī nepazemināja ātrumu arī pēc tam, bet gan vienā mierā pārbrauca pāri sunītim ar ar aizmugurējo riteni un aiztraucās prom no notikuma vietas.

Numuru diemžēl Jūlijai neizdevās ievērot, taču bija redzams, ka tā ir mācību mašīna ar burta M zīmi un ka blakus šoferim sēž vēl viens cilvēks, visdrīzāk tātad instruktors – kurš pat nepieprasīja māceklim apstāties, kaut arī bija notriekts dzīvnieks, kuram bija kaklasiksna, pakaļ vilkās saite un netālu kliegdama skrēja iespējamā saimniece.

Sunītim relatīvi “paveicās”, jo tas bija beigts uzreiz, bez mocīšanās – taču braucēju attieksme ir unikāla… Ja tādu attieksmi iepotē jau braukšanas skolas instruktāžā, tad ko mēs vispār gaidām uz ceļa, kad tādi āksti ir tiesības jau dabūjuši… Luksofori un policija nepalīdzēs, jāpērk bise.

Advertisements

2 responses to this post.

 1. Posted by zaklina on Oktobris 29, 2009 at 21:45

  ak dievs …
  kas notiek uz celiem…!!!
  :O:O:O:O:O:O:O

  Atbildēt

 2. Posted by ......................... on Oktobris 30, 2009 at 07:24

  tas notika 3dien.21.oktobri. sunitis maza auguma žiperīga kucīte! autovaditajs-pelēkā mācībnieka mašīnā ar visu instsruktoru-priekšlikums-ceļa zimes-uzmanibu suņi grib dzivot!

  Atbildēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: