Dzīve pa apli…

Tā runā, ka laimei esot ciklisks raksturs – un to ar savu stāstu diemžēl nācies pierādīt sunītei Florai, kuru dzīves takas jau otrreiz atvedušas Juglas patversmē.

Pirmoreiz šī kucīte nonāca patversmē pirms vairākiem gadiem, jau toreiz būdama pieaugusi – un nodzīvoja pie mums teju gadu, līdz beidzot atradās labi ļaudis, kas bija gatavi tai dot jaunu pajumti. Flora nokļuva īstā suņu sapņu valstībā – mīlošās sievietes (māte un meita), pie kurām tai nu bija jāmitinās, lutināja viņu pēc pilnas programmas, ļāva gulēt gultā, baroja ar visādiem gardumiem, mīlēja un lepojās ar savu jauno draudzeni, cik vien tas iespējams.

Diemžēl liktenim par šo bija savas īpašās domas… Un veselība ir tas, ko reizēm mēs nevaram iegūt ne par kādu naudu. Vispirms slimnīcā uz ilgstošu, vēl joprojām nebeigušos laiku nācās iegult meitai, un nu pirms dažām dienām arī viņas māte ir aizgājusi aizsaulē. Kāda no ģimenes draudzenēm, kas palīdzēja aprūpēt Floru, jutās spiesta atvest nu jau krietni padzīvojušo kucīti atpakaļ pie mums.

Tāda ir dzīve… Bet varbūt, kas zina, mēs visi kopā palīdzēsim Florai vēl sagādāt brīnišķas vecumdienas?

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: