Steidzami nepieciešama palīdzība

paldies visiem, kas iesaistījās, problēma ir vismaz pagaidām atrisināta

Šobrīd ir radusies tāda situācija – steidzami vajag pagaidu vai pat pastāvīgu saimnieku Kaukāza aitu sunim. Precizētas informācijas diemžēl nav, aptuvenā ir tāda – atrakstīja labs paziņa, kurš šobrīd ar savu sievu un bērnu ir uz noteiktu laiku darbā Anglijā un bija uz šo laiku atstājis māsas apgādībā savu četrkājaino draugu. Apstākļi ir sagrozījušies tā, ka māsai šobrīd jāpārvācas no privātmājas uz dzīvokli, kurā šo suni paturēt nevarēs, un saimnieks ir nolikts fakta priekšā, ka suns tiks jau tuvākajās dienās iemidzināts.

Par apstākļiem filozofēt negribu, bet suni vajag mēģināt glābt. Lūk, ko raksta pats saimnieks (papildināšu, tiklīdz būs informācija).

7. martā: “Loti jauks un labs suns. Gudrs. Ar visiem dokumentiem. Panemat ludzu vinu pie sevis. Vinam nav kur palikt. Ja neatradisies kads kas panems, vinu likvides. Visu info rakstiet un jautajiet. Tas ir mans Suns. Pats neesmu Latvija. Ja nevarat pasi panemt, parsutat draugiem saviem. Tas ir 2 dienu laika janokarto.”

8. martā: “Suns ir Ligatne pie manas masas. Masa iet dzivot uz dzivokli un vinu likvides. Tas ir Labs un Gudrs suns. Kaukaziets ar Vacu Aitas Vilku. Kaukaziesa masa vinam un Vilka purns un spalva. Panemiet vinu ludzu.Kaut uz laiku kamer es vinu panemsu vainu ja var tad uz visu laiku. Daudz neaped menesi, ja baro pareizi. Man vinjs eda 6ls menesi.”

Suņa saimnieks: http://www.draugiem.lv/friend/?44299

Advertisements

6 responses to this post.

 1. Sveiki!

  Suns ir nu jau 6 gadus vecs. dzimums (Virietis)
  Mīl bernus un rotaļajas.
  Pats tiešām neatrodos LV.
  Negribas suni atdot patversme un talak nezināt par viņu neko.

  Loti mils un jauks.Ļoti Loti uzticigs uzmanigs pret berniem no mazakajaiem labak atturas labratigi,bet ja berns tomer iet klat ir loti loti pielaidigs un stav miera.
  Par berniem zinu droši ir pieredze.Pasam ir berns.
  patik speleties
  Uzticams majas sargs.
  Ediena zinja nav izlepis
  Ēd visu ko dod.

  Atbildēt

 2. Posted by Pēteris on marts 9, 2010 at 10:21

  Ja suņa saimnieks būtu ar mieru apmaksāt sunim viesnīcu, tad iespējams šis dzīvības/nāves jautājums nebūtu jāatrisina nu jau tikai vienā dienā. Draugu domubiedru grupā “Suņi” iesaka Kalndores, Rekša mājas. Varbūt kāda no viesnīcām izrādītu pretīmnākšanu atlaides veidā, un ja jau saimniekam suns nav vienaldzīgs, tad šādi līdzekļi atrastos, kamēr LV aktīvisti sameklēs sunim mājas.

  Atbildēt

 3. Posted by Pēteris on marts 9, 2010 at 10:27

  Nosūtīju info uz Kurzemes Vārdu un Kurzemes Radio, varbūt kāds uz laukiem paņems.

  Atbildēt

 4. Posted by Gliemezis on marts 9, 2010 at 15:09

  Zel sunisa ja.es ari esmu arzemes,manejiem majas suna nav,bet man tur bernu bars skraida pa maju un labak jau lieki nerisket ar tik lielu suniiti….Velu tiesam atrast jaunus saimniekus,suns glauns 🙂

  Atbildēt

 5. Posted by laura on marts 10, 2010 at 18:46

  vai sunītim atrada mājas?

  Atbildēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: