Gadās arī tā…

Mājas suņa pazušana nemaz nav retums – un bieži vien, pateicoties dzīvnieku draugu pašaizliedzīgam darbam, šie suņi no ielas tomēr nonāk patversmē un tiek uzsākta to saimnieku meklēšana, bet…  Te sākas problēmas. Ne jau visiem ir pieejams internets, un nebūt ne visi tajā meklē informāciju par pazudušo ģimenes draugu. Īpaši, ja tie ir vecāka gadagājuma cilvēki.

Piemēram, “Līču” patversmē šobrīd ir vesels bars suņu, kuriem manāmi ir saimnieki – bet ko tas līdz, ja nevaram ar šiem saimniekiem sazināties? Patversmju brīvprātīgie cenšas iespēju robežās suņu atrašanas rajonā teju pie katra staba pielipināt lapiņu ar informāciju (un parasti šādas aktivitātes sevi attaisno), taču tas ir ļoti laikietilpīgs pasākums, kuram arvien pietrūkst cilvēkresursu.

Šoreiz gribam Jūs aicināt palīgā – jaunatrasto suņu ir ļoti daudz. Noderēs gan brīvprātīgie, kas būtu gatavi dažādos pilsētas rajonos izlīmēt sludinājumu lapiņas, gan arī vienkārši tādi, kas palīdzēs ar šo lapiņu izdrukāšanu (vēlams, krāsainu) un pavairošanu. Ja varat mums palīdzēt, sazinieties ar Lauru – laura.patversme@gmail.com vai 29203373! Būsim ļoti pateicīgi par jebkuru palīdzību!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: