Laba Daba un citi zvēri

Iepriekšējās nedēļas bijušas diezgan ražīgas un darba pilnas, pateicamies visām iesaistītajām personām un atbalstītājiem! Par pasākumiem stāsta patversmes aktīviste Daiga.

Mūzikas festivāls “Laba Daba 2010” – 6/7. augusts.

Lielais paldies Radio Naba īpašniekam Madaram – par atsaucību, biļetēm un kolosālo vietu, kur tiešām varējām ērti rādīt paraugdemonstrējumus! Super vieta – ideāla, lai varētu atpūsties un strādāt vienlaicīgi. Devāmies liela komanda – Daiga, Jūlija, Māra, Laura, Ieva, Madara, Ivars, Edgars, Ivo, Sergejs. Taisījām dažādas aktivitātes, brīžiem uz pic&go sacensībām – cilvēks pret suni – izveidojās rinda! Mūsu kolosālie palīgi suņi – Bite, Saragasa, Elfa  izcili palīdzēja – paldies! Kaimiņi no telts ‘’Madara’’ cienāja ar savu jauno atspirdzinošo dzērienu klāstu, paldies arī viņiem! Paldies organizatoriem, faniem, ziedotājiem, komandai, bez kuras nebūtu tik liela atsaucība – Jūs esat labākie un stiprākie palīgi, mēs visi kopā to varam, mēs varam darīt atkal kādu sunīti laimīgāku, vēderiņu pilnāku un noteikti mazu daļiņu dzīves – skaistāku. Veiksmi – visiem, kas nāca konsultēties par jau sev esošo četrkājaino draugu. Noteikti turpināsim būt kolosāla komanda arī citos pasākumos!

Ikšķilei mīļš paldies par uzņemšanu!

7. augustā uz Ikšķili devās: Astrīda, Linda, Ilvija. Diena esot bijusi jauka – gan karsta, taču uz pozitīvas nots. Ziedotāji un jaukie novēlējumi netrūka. Paldies, jaukie Ikšķilnieki!

Paldies Lielvārdei!

31. jūlijā pabijām Lielvārdes svētkos – Daiga, Jūlija, Ivo, Sergejs un suns Elfa. Gāja labi – paldies par labajiem vārdiem un lielo atbalstu, ko sniedza mums visi ziedotāji. Laiks un atmosfēra, kā jau laikam esam pelnījuši – bija lieliska. Paldies meitenei, kas mums noziedoja maisu ar kucēnu barību – mūsu kucēniem ļoooti noderīga lieta!

Paldies Saldum!

31. jūlijā uz Saldus svētkiem devās – Linda, Kristīne, Sabīne, Ilvija un sunītis Džimmis. Vieta un laiks – patīkami. Cilvēki – atsaucīgi un interesanti. Paldies Saldus novada atsaucīgajiem, un arī superīgajām meitenēm, kas devās uz turieni par mums pastāstīt!

LIELVĀRDE

“LABA DABA”

laba daba

laba daba

laba daba

laba daba

laba daba

laba daba

laba daba

laba daba

laba daba

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: