Bērna klātbūtnē nogalina kucēnu

LETA: Siguldas novada Mālpilī pagājušās nedēļas nogalē noticis ļoti nežēlīgs noziegums – vīrietis bērna klātbūtnē sakropļojis kucēnu, kuru vēlāk veterinārārsti bija spiesti iemidzināt.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis, 1967. gadā dzimušais vīrietis noziegumu veicis savas draudzenes astoņus gadus vecās meitas acu priekšā. Viņš ar lāpstu iebelzis divus mēnešus vecam kucēnam, kuram tika traumēta acs un lauzts sprands. Pēc nežēlīgā sitiena vīrietis mazo kucēnu paņēmis aiz kājas un izmetis pa mājas durvīm pagalmā.

Par notikušo policijai ziņoja vīrieša draudzene. Arī veterinārārsti tika izsaukti, kuri aizveda kucēnu uz dzīvnieku slimnīcu, tomēr suņuks atradās komā un viņa traumas bija tika smagas, ka vetārsti pieņēma lēmumu dzīvnieciņu iemidzināt.

Policijā pret šo vīrieti ir sākts kriminālprocess, taču pagaidām viņš nav aizturēts. Vīrietim izsniegta pavēste par ierašanos policijā.

Advertisements

9 responses to this post.

 1. kkāds murgs, tie cilvēki paliek tak aizvien slimāki! un iedod tikai pavēsti par ierašanos? nu mīļīši tas iespējams tikai Latvijā, man kauns te dzīvot un būtu latvietim, kas tā par valsti ar tādu attieksmi tālu nekur netikt…

  Atbildēt

 2. Posted by Marika on augusts 19, 2010 at 00:09

  Piekrītu Ievai!!! Man vienmēr bijis vairāk dzīvniekus žēl nekā cilvēkus!!!Jo cilvēkiem vēl ir iespēja aizstāvēties!

  Atbildēt

 3. Posted by sniedzuk on augusts 19, 2010 at 11:00

  Šie cilvēki.,./briesmoņi,./,./

  Atbildēt

 4. Posted by katniss on augusts 19, 2010 at 17:51

  mazinie milie dzivniecini.man ari dzivnieku vairak zel neka cilveki jo cilveki var aizstaveties un vins bija jauns

  Atbildēt

 5. Posted by Eva on augusts 19, 2010 at 20:18

  Es piekrītu šiem cilvēkien, cik dzīvnieki ir jānogalina lai sāktu kārtot likumdošamu par šadu briesmoņu sodīšanu.
  Paskatoties Animal Planet tur ir šada tipa raidījums ārzemēs cilvēkus soda ar reāliem sodiem uzreiz nevis ierosina krimināllietu ir izdarīts noziegums pret dzīvnieku ir liecinieki ko tur izmeklēt sodīt ar naudas sodu un būs no kurienes ņemt naudu patversmē mītošiem dzīvniekien nevis tikai 14 dienas, vai tas ir normāli to var redzēt tikai Latvijā..

  Atbildēt

 6. Posted by Linda on augusts 27, 2010 at 00:41

  Slepkava!!!!!! kur tadi cilveki var rasties?
  kadel nav publiceets slepkavas vards un uzvards?????

  Atbildēt

 7. Cilvēki kopš mazotnes ir pieraduši, ka dzīvnieka dzīvībai ir smieklīgi maza vērtība – “liekos” kaķēnus un kucēnus vienkārši nes uz “jūrskolu”, zooveikalā kāmīšus un žurciņas var nopirkt par kapeikām, nemaz nerunājot par dzīvnieku ķermeņa daļām, ko ik dienas cilvēki apēd vai izmanto apģērba veidošanai.

  Tāpēc nav brīnums, ka šāda veida gadījumi notiek vēl un vēl, jo mēs neesam audzināti viņus uztvert kā patstāvīgus indivīdus, kam ir savas intereses un sava dzīve.
  Un iedomājieties, cik daudz no šādiem gadījumiem paliek noklusēti, lai izvairītos no liekas ķēpāšanās ar policiju, papīriem un vetārsta izdevumiem…

  Visticamāk, līdz publiskai zināšanai nonāk tikai aisberga nelielā virsotne.

  Manuprāt, prātīgākais veids, kā to vērā ņemami mainīt, ir pārtraukt izturēties pret dzīvniekiem kā pret resursiem vai lietām, ko drīkstam “lietot”.
  Ne pārtikā, ne apģērbam, ne izklaidei. Tas viss rada dzīvniekiem nevajadzīgu kaitējumu, to visu mēs varam izdarīt, viņus neizmantojot. Tādu attieksmi sauc par vegānismu.

  Atbildēt

 8. Posted by Agnese on Septembris 26, 2010 at 14:31

  nav arestats, kas juus slimi esat cilveki?????????ko juss atlajujat vinjam buut briviba!!!!!! taa ir slepkaviba pret nevainigu nabaga kucenu kas nevienam neko nav darijis

  Atbildēt

 9. stulbi ir tie cilveki jo suns ari ir dziva radiba

  Atbildēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: