Būs labdarības izstāde!

Sākot no pirmdienas, visi suņu saimnieki aicināti pieteikt savus mīluļus dalībai suņu labdarības izstādē “BIG Match Show”, kas 17.oktobrī notiks Rīgā un kuras ieņēmumi tiks ziedoti Juglas suņu patversmei. “BIG Match Show”, kas 17.oktobrī no pulksten 12 notiks sporta centrā “Mežaparks”, aicināti piedalīties gan bezšķirnes, gan tīrasiņu suņi, lai sacenstos šādās vecuma un auguma kategorijās: kucēni, pieauguši suņi un seniori augumā virs un zem ceļa. Suņi varēs sacensties par vietām sešos dažādos konkursos. Izstādē būs arī dažādi suņu paraugdemonstrējumi un priekšnesumi, tiks vērtētas jaukākās un interesantākās suņu fotogrāfijas.

Lai piedalītos suņu izstādē, līdz 14. oktobrim iespējams reģistrēties mājas lapā www.bigmatchshow.lv. Dalības maksa par suņa piedalīšanos izstādē, reģistrējoties internetā, ir trīs lati. Reģistrējot suni dalībai izstādē pasākuma dienā pasākuma norises vietā, dalības maksa ir pieci lati. Apmeklētāji labdarības izstādi varēs apskatīt dāvājot ziedojumu Juglas suņu patversmei.

Šogad visi “BIG Match Show” ienākumi tiks ziedoti Juglas Dzīvnieku Aizsardzības Grupai, kas uztur suņu patversmi Rīgā, Juglas ielā 18, kurā patvērumu rod noklīdušie, pamestie un bez saimnieka palikušie dzīvnieki. Saskaņā ar Dzīvnieku Aizsardzības Grupas vadītājas Astrīdas Kārkliņas teikto, ziedoto summu plānots izmantot galvenokārt dzīvnieku dzīves apstākļu un uzlabošanai un sanitāro iekārtu atjaunošanai. “Juglas suņu patversmei ir ļoti nepieciešamas jaunas dezinfekcijas lampas, kas aizsargā telpas no dažādām baktērijām un baciļiem, un būri suņu pārvadāšanai un turēšanai,” norāda Kārkliņa.

“BIG Match Show”, kas šogad notiks visās trīs Baltijas valstīs, ir lielākā ikgadējā suņu labdarības izstāde Baltijā, kuras mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību pamesto dzīvnieku problēmai, tās risināšanas iespējām un atbalstīt klaiņojošo dzīvnieku patversmes. Pasākuma organizē AS “BIGBANK” sadarbībā ar Baltijas suņu aizsardzības biedrībām. Šogad “BIG Match Show” Igaunijā notiek sesto reizi, Latvijā – otro reizi, bet Lietuvā – pirmo reizi.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: