Jauna sadaļa

Juglas patversmes blogs uzsāka darbību 2009. gada 1. augustā – Juglas patversmes pastāvēšanas 10 gadu jubilejā; kopš tā brīža esam saņēmuši neskaitāmas atbalsta vēstules un daudz interesantu jautājumu un priekšlikumu.

Līdz šim aktīvākie bloga uzturētāji bija tā galvenais administrators Džerijs un patversmes izbraukuma akciju organizatore Daiga, kā arī citi kolektīva aktīvisti. Šobrīd pulciņam pievienojies jauns autors – patversmes apmeklētāja Linda, kura brīvprātīgi nolēmusi rakstīt par patversmes suņiem:

“Ierados Juglas dzīvnieku patversmē, lai palīdzētu. Tādējādi domāju, ka esmu atradusi veidu, kā kontaktēties ar dzīvniekiem, iztiekot bez sava mājdzīvnieka, taču nu ir aizdomas, ka  viss notiks pretēji plānotajam – šādi tieši palielinās varbūtība, ka kāds no pastaigu biedriem kādu dienu kļūs par manu mājdzīvnieku. Patversmē man piedāvāja pastaigas ar suņiem, ko šobrīd arī puslīdz regulāri realizēju. Kādā no pastaigām prātā dzima ideja par šo darbību dokumentēšanu, tādējādi potenciālos suņu īpašniekus detalizētāk iepazīstinot ar suņu raksturiem, fiziskajiem dotumiem un citām īpatnībām.”

Lindai esam nolēmuši izveidot jaunu bloga sadaļu – “Stāsti par suņiem”, kas darbosies kā daļa no “Patversmes ikdienas”.

Advertisements

7 responses to this post.

 1. Posted by Ieva on Decembris 6, 2010 at 23:14

  Sveiki! Pagaajusho gad saaku naaktuz patversmi, vasaraa sanaaca probleemas, bet gribu atsaakt naakt uz patversmi, vai nav mainijushies noteikumi un joprojaam varu naakt draudzeeties ar sunjiem? 🙂 ja buutu vajadziigs, vareetu arii Lindai paliidzeet 🙂

  Atbildēt

 2. Posted by eglite on Decembris 7, 2010 at 00:52

  es gaaju uz dzivnieku draugu candera ielaa staidzinaat sunjus, gaaju gadus 2 ik pa laikam,bet kaut kaa taa attieksme bija nepatikama no patversmes prieksnieces puses. nopirku sev pati savu suni:)
  taa kaa ja iet staigaat ar sunjiem – tas ir ar talakejoshu efektu:D

  Atbildēt

 3. Posted by Ieva on Decembris 8, 2010 at 16:12

  Juglas patversme tiesham jauki cilveki strada, par attieksmi nevaru sudzeties, tiesham ljoti patikami cilveki, tapat ka slokas patversme. Vel kad iet prom paldies pasaka, ka atnaacaam, prieks uz turieni iet! Arii dzirdeju no pazinjas ka candera iela patversme nav tik laba attieksme pret brivpratigajiem. Par darbiniekiem tiesham juglas patversmei jalepojas, par to paldies visiem patversmes darbiniekiem.

  Atbildēt

 4. Posted by Liana on februāris 12, 2014 at 17:52

  sveikijus gribat dzirdet laimigu stastu spiediet Atbildet 😉

  Atbildēt

 5. Posted by Liana on februāris 12, 2014 at 17:54

  es seit esmu tikai no 15.12.2013 bet jau esmu redzejusi 100 bildes

  Atbildēt

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: