Ķekavas varonis gatavojas operācijai

Piecu dienu laikā, kopš Džekiņš – Ķekavas pusē vairākas nedēļas klaiņojušais suņuvīrs ar aizsieto purniņu – atrodas veterinārārstu uzraudzībā, viņa veselības stāvoklis ar katru brīdi uzlabojas. Suns ir pieņēmies svarā par četriem kilogramiem un šobrīd sver 24 kg. Brūces tīrās labi, tūska gan vēl īpaši nemazinās. Gatavojoties purniņa plastiskajai operācijai, ko ķirurgs Guntars Berķis ieplānojis jaunnedēļ, veiktas analīzes – un iegūtie rezultāti liecina, ka visi rādītāji ir pieļaujamās normas robežās, atbilstoši suņa šī brīža fiziskajam stāvoklim.

Džekiņš vairs neprotestē pret pastaigu ārā pavadā (sākumā suņuks gāzās uz muguras, stīvējās pretim, tādējādi protestējot pret šādu pastaigas veidu, tagad labprātāk pat nevis pastaigājas, bet kārtīgi izskrienas). Tiesa, pagaidām viņš vēl neuzvedas kā sunim pieklātos, proti, pastaigas izmanto vien ķepu izvingrināšanai, bet līdz ko atgriežas telpās, tā tur kārto dabiskās vajadzības. Rudulis ļoti ir pieķēries klīnikas ārstiem un, ja vien suņuks tobrīd atrodas pieņemšanas kabinetā, kad tur ierodas klienti ar saviem dzīvniekiem, – dakterus sargājot, sugas brāļus aprej. Pret kaķu esamību līdzās neiebilst.

Vakar, 15. decembrī klīnikā ieradās arī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Baložu iecirkņa izmeklētāja (sakarā ar patversmes vadības iesniegto aicinājumu izmeklēt vardarbības gadījumu pret dzīvnieku), izņemot lietisko pierādījumu: tīkliņveida elastīgo saiti, ar kuru bija nosiets suņa purniņš, kā arī nopratināšanas protokolā fiksējot, kas un cikos dzīvnieku nogādājis klīnikā.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: