Uzsniga Sniedziņš gandrīz balts…

Zinot, ka vismaz divas nedēļas nogales man aizņemtas ar citiem pasākumiem un pie suņiem viesoties nebūs laika, kā arī, lai nomierinātu savu sirdsapziņu, ieklīdu patversmē kādā darbadienas vēlā pēcpusdienā. Diena bija skaidra, saulaina, bet stipri vējaina.

stāsta Linda

Lai arī ziemas sezonā biju izlēmusi neapmeklēt patversmi darba dienās dēļ tā, ka agri satumst, tomēr konstatēju, ka darba dienām ir arī savi plusi (vismaz patversmes ikdienā) – ir mazāk apmeklētāju, līdz ar to vairāk nestaigājušu suņu un lielākas iespējas izvēlēties pastaigas biedru. Tas gan nav pluss visiem suņiem, tikai tam, ar kuru iešu pastaigā.

Šajā reizē tas veiksminieks ir Sniedziņš. Suns ir augumā lielāks, kā man šķita iepriekš, viņu redzot tikai aiz iežogojuma. Auguma izmēru ziņā viņu varētu pielīdzināt Baronam, bet tā laikam arī ir vienīgā kopīgā iezīme, jo pastaigā Sniedziņš ir vieglāk vedams kā viņa melnais kolēģis, un man arī šķita prātīgāks un nosvērtāks. Pirms pastaigas tieku brīdināta, lai uzmanos, ja garām iet vīrieši, Sniedziņš mēdzot pēc viņam vien zināmas selektīvās metodes izrādīt nepatiku pret atsevišķiem vīriešu kārtas divkājainajiem radījumiem, bet tādi mums pastaigas laikā ceļā netrāpījās.

Par pašu pastaigu īpašu piezīmju nav, jo suns ir viegli vedams un nekādas problēmas nerada. Lai arī diena bija skaidra un saulaina, laiks bija nepatīkams, jo pūta stiprs vējš, kas ierastās stundas vietā pastaigu saīsināja līdz 40 minūtēm. Es nespēju ilgāk izturēt. Kā izrādījās vēlāk, tam arī bija pamatots iemesls – man bija neliela temperatūra.

Mans vērtējums par Sniedziņu – vīrišķīgs suns, kam, manuprāt, derētu saimnieks – vīrietis.

Informācija no patversmes:

Sniedziņš

Lielā auguma bēšīgais suņvīrs patversmē nonāca izkāmējušā miesas stāvoklī ar pusdzijušām koduma un situma brūcēm galvas un kakla rajonā. Patversmē dzīvojot āra voljerā, Sniedziņš ļoti izmisīgi tiecas iekļūt mājā, lai būtu līdzās cilvēkiem un par katru cenu vēlas iekāpt katrā automašīnā, lai brauktu līdzi – tātad iepriekš visticamāk dzīvojis privātmājā vai dzīvoklī (ļoti teicami staigā pavadā, neraujas) un ticis vizināts auto; pieprot arī paklausības komandas. Labsirdīgs, gudrs, skaists suns labākajos gados! Būs arī krietns sargs, tomēr vairāk adopcijai ieteicams kā draugs un kompanjons.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: