Zevs (Frodo) un Dona

Te viens senāks stāsts. Pēcjāņu dienā ar Gintu aizbraucām uz patversmi un izvedām pastaigāt divus jautruļus – Zevu un Donu. Zevs ir jauniņš suņu puika, kas izskatā ir ļoti līdzīgs vācu aitu sunim, tikai šķiet ar nedaudz „pazeminātu šasiju”, Dona – liela auguma brūni melna suņu dāma, kuras purniņš liek domāt, ka rados ir bijis kāds labradors.

stāsta Linda

Lai arī šī pastaiga ilga tikpat, cik citas ierastās – vienu stundu, – saguruši bijām vairāk kā citas reizes. Par to galvenokārt jāpateicas Zevam. Viņš savā jaunības maksimālismā gribēja izskrieties, izlēkāties un izdauzīties un mēs viņam to neliedzām. Gints veda Donu, es – Zevu. Devāmies maršrutā gar ezeriem, Zevs bez aiztures devās ūdenī, izpeldējās, cik vien to ļāva pavadas garums (kā vienmēr, priekšroku dodu garām pavadām) un nākot ārā no ūdens saslapināja mani, Gintu un Donu.

Pacienājām abus sunčus arī ar našķiem, Zevs bija saudzīgāks, bet Dona gan mazliet piekoda arī manus pirkstus. Meitenei mazliet jāpamācās būt saudzīgākai, viņa arī ķerot pēc pavadas mēdz iekampt rokā, bet tas ir tikai rotaļīgi, bez agresijas.

Izdauzījāmies ar abiem suņiem līdz spēku izsīkumam, atstājot sev un, cerams, arī suņiem labus iespaidus par šo pastaigu.

Vēlāk, skatoties mājaslapā, ieraudzīju, ka Zeva bildei pretī stāv cits vārds – Frodo. Taču savā stāstā izlēmu palikt pie tā vārda, kādā mēs šuneli iepazinām, kas man šķiet, viņam piestāv tīri labi.

Plašāk par šiem un citiem pieejamajiem suņiem: http://patversme.lv/category/pieejamie-suni/

P.S. Milzu prieki – Dona ir jau adoptēta!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: