Vēl var pieteikties konkursam “Sunim draudzīgākais gada veikums”

Vēl līdz ceturtdienai, 29. septembrim notiek pieteikšanās konkursam Sunim draudzīgākais gada veikums. Tajā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš pēdējā gada laikā ir sniedzis ieguldījumu kāda suņa vai suņu dzīves apstākļu, veselības u.tml. uzlabošanā, kā arī pievērsis uzmanību un risinājis klaiņojošo dzīvnieku problēmu Latvijā.

Titulu par Sunim draudzīgāko gada veikumu piešķirs personai vai personu grupai, kas devusi ievērojamu ieguldījumu Latvijas suņu audzēšanas kultūrā, veicinājusi tās pozitīvu attīstību un pievērsusi uzmanību klaiņojošo dzīvnieku problēmai. Titula kandidāts var būt fiziska vai juridiska persona vai personu grupa, kas dzīvo vai darbojas Latvijā. Kandidātus var izvirzīt ikviens Latvijas iedzīvotājs, piesakot tos vietnē www.bigmatchshow.lv/konkurss līdz 29. septembrim.

No visiem pieteikumiem žūrija izvēlēsies trīs kandidātus, savukārt uzvarētājs tiks noteikts interneta balsojumā, kas notiks no 30. septembra līdz 6. oktobrim minētajā interneta vietnē.

Konkurss norisinās jau otro gadu līdz ar lielāko suņu labdarības izstādi Latvijā – BIG Match Show, kurā arī tiks izziņots konkursa uzvarētājs. Izstāde, kurā laipni aicināti piedalīties gan šķirnes, gan bezšķirnes suņu īpašnieki, kā arī vienkārši interesenti, šogad norisināsies 16. oktobrī sporta centrā Mežaparks. Projekta mērķis ir mūsdienīgas suņu aprūpes popularizēšana un šīs jomas darboņu novērtēšana.

Ikgadējā suņu labdarības izstāde BIG Match Show šogad Latvijā notiks jau trešo reizi, un tās mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību pamesto dzīvnieku problēmai, tās risināšanas iespējām un atbalstīt klaiņojošo dzīvnieku patversmes. Programma, nolikums un cita plašāka informācija par izstādi pieejama www.bigmatchshow.lv.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: