Nāc TALKĀ!

21. aprīlis vieno sabiedrību un aicina uz labiem darbiem. Šogad apdrošināšanas kompānija „Baltikums” nāk talkā dzīvnieku patversmei „Labās Mājas” ar darbīgām rokām, lai ar savu ieguldījumu kaut par kripatu atvieglotu patversmes darbinieku ikdienu.

Talkas dienā tiks veikti patversmes teritorijas un tuvumā esošās mežmalas uzkopšanas darbi. Protams, pastaigā tiks izvesti arī suņi. Patversmē darbu netrūkst katru dienu, tāpēc darbīga roka tiks pielikta ikvienā lietā, kur nepieciešama palīdzība „Labās Mājas” darbiniekiem.

Apdrošināšanas kompānija „Baltikums” Rīgas reģiona darbinieki par savu talkošanas vietu šogad izvēlējusies dzīvnieku patversmi „Labās Mājas”, tādējādi vēršot sabiedrības uzmanību uz labiem darbiem. Ne tikai talkot savas piemājas dārziņā, teritorijā, bet šajā dienā palīdzēt ar savu ieguldījumu  kādam, kuram tas nepieciešams vairāk.

Apdrošinātāji jau noskaidrojuši nepieciešamo lietu sarakstu, kas var atvieglot ikdienu dzīvnieku patversmē. Darbinieki savā ofisā jau sanesuši segas, palagus un savākuši ievērojamu daudzumu papīra makulatūru, kuru „ Labās Mājas” varēs nodot un iegūt kādu lieku latu savā kontā.

Šī diena solās būt īpaša, jo kompānijas „Baltikums” darbinieki 21. aprīli savos plānotājos ir atzīmējuši ne vien kā talkas dienu, bet gan kolēģu un viņu ģimeņu kopā būšanas dienu, kur neiztikt bez labas omas, smalkmaizītēm un kafijas un gandarījuma pēc labi paveikta darba.

AAS „Baltikums” un dzīvnieku patversme ”Labās Mājas” novēl visiem talkas dienā labvēlīgus laika apstākļus un gūt prieku no padarītā! Kā arī aicina ikdienā aizdomāties par tīru un sakoptu vidi un spēku apvienošanu lielu darbu veikšanai!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: