Tu vari mums palīdzēt!

Bieži vien cilvēki domā, ka palīdzēt Juglas suņu patversmei var tikai un vienīgi ar naudu, taču patiesībā eksistē vēl daudz citu palīdzības formu, kuras apskatīsim šajā sadaļā.

Naudas ziedojums

Bez šaubām, populārākā ziedojumu forma dabā eksistē tieši naudas formā. Šādi Jūs varat patversmei palīdzēt, gan izmantojot ziedojumu tālruni, kas redzams šīs lapas labajā pusē, gan ar bankas starpniecību. Tāpat iespējams noslēgt pastāvīgus līgumus ar Latvijas lielākajām bankām, kas ļauj automātiski katru mēnesi pārskaitīt dažus latus patversmes kontā.

Patversmei vajadzīgās lietas

Taču ziedojums var izpausties ne tikai naudas izteiksmē – tās var būt dažādas patversmei nepieciešamas lietas, kā arī Jūsu brīvprātīgais darbs. Palīdzīgas rokas patversmei ir nepieciešamas vienmēr! Te ir runa gan par neregulāriem darbiem (būdu naglošana, remontdarbi, teritorijas labiekārtošana), gan regulāriem (pastaigas un nodarbības ar suņiem). Brīvprātīgajā darbā Jūs varat iesaistīties jau no 10 gadu vecuma; izņēmums ir pastaigas ar suņiem.

Suņu pastaigas

Pastaigāties ar patversmes suņiem Jūs varat, ja esat sasniedzis 16 gadu vecumu (līdz tam varēsiet pastaigāties vecāku pavadībā) – katru dienu no 11:00 līdz 18:00 (atgriešanās laiks no pastaigas), izņemot pirmdienas.

Ja šī ir Jums pirmā reize, kad iesaistāties šāda veida palīdzībā Juglas patversmei, vispirms Jums būs jāiziet neliels apmācības kurss – 2 nodarbības, katra stundu gara. Pirmajā stundā notiks iepazīšanās ar patversmi un tās darbību, kā arī mācīsieties nodibināt psiholoģisku kontaktu ar patversmes dzīvniekiem un suņiem vispār. Otrā stunda ietvers praktisku nodarbību – iepazīšanos ar diviem patversmes suņiem, kuri vēlāk tiks Jums uzticēti pastaigā.

Paldies par jebkuru palīdzību!

Advertisements

2 responses to this post.

  1. […] Septembris 18, 2009 · Ievietots iekš ziedotāji &#183 Tagged atbalsts, atbalstītājs, būvmateriāli, būvserviss, labdarība, ziedojums Pateicamies firmai “Būvserviss”, kas piešķīra patversmei daļu nepieciešamo celtniecības un siltināšanas materiālu! Varbūt arī Tev, lasītāj, ir padomā kas līdzīgs? […]

  2. […] Septembris 26, 2009 · Ievietots iekš ziedotāji &#183 Tagged būvmateriāli, darbnīca, dēļi, kods, palīdzība, sētas, voljēri, ziedojums Juglas suņu patversmes kolektīvs pateicas SIA Kods “Sētu darbnīcai”, kas ziedoja patversmei lērumu stiepļu žogu un balstu suņu voljēriem, kā arī vēl ir piesolījusi dēļu kravu! Varbūt arī Tev, lasītāj, ir padomā kas līdzīgs? […]

Komentēšana ir slēgta.

%d bloggers like this: